KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087305
nr 1608 7305
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, "Reflex av sol II". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 29x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:44:20
24/3 18:44:37
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström